AYANCIK MESLEK YÜKSEKOKULU
   
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ,,
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Öğrencilerimizden Ayancık’taki Kurumlara Destek

Ayancık Devlet Hastanesi Çocuk Polikliniği bekleme alanları ve poliklinik odası çocuk gelişimi programı öğrencilerimiz tarafından çocuk hastaların sevilebileceği şeklinde süslendi. Çocukların hastaneden korkmalarını engellemek ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla böyle bir çalışma yapan öğrencilerimiz, “Hasta çocukları hasta psikolojisinde kurtararak, hastaneyi onlara daha cazip bir hale getirmek için çocukların çok sevdiği çizgi film karakterlerin resimleriyle süsledik. Çocukların daha çok sevindikleri gördük. Hastalarla iletişim daha güzel oluyor” diyerek fikirlerini ifade ettiler.

Hastanenin yanında Yunus Emre Ortaokulu’nun merdivenleri de Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fen Bilgisi, Matematik, Türkçe, Tarih gibi derslere ait önemli bilgilerle donatıldı. Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Cem GÖREN “Yapılan proje ile daha renkli ve eğlenceli bir görünüm kazanan merdivenlerin öğrencilerin ilgi odağı olacağını düşünüyoruz.” dedi.

 Ayancık Meslek Yüksekokulu olarak öğrencilerimize gönüllü olarak yaptıkları bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ediyoruz.
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
Kalite Yönetim Birimi
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Basında Üniversitemiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Mezunlar Koordinatörlüğü
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016