AYANCIK MESLEK YÜKSEKOKULU


Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

ÖĞRENCİLERİMİZDEN HUZUREVİNE ANLAMLI ZİYARET

Ayancık MYO Lojistik ve Girişimcilik Öğrenci Kulübü Öğrencileri, sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Öğr. Gör. İsmail GÜÇLÜ gözetiminde, Sinop Huzurevinde kalan değerli yaşlılarımıza ziyarette bulundu. Lojistik programı öğrencileri, büyüklerimizi hatırlamak ve yüzlerinde küçük de olsa bir tebessüm bırakmak amacıyla düzenlenen geziye yoğun ilgi gösterdiler.

Ziyaretle ilgili düşüncelerini paylaşan Öğr. Gör.İsmail GÜÇLÜ, “ Huzurevi ve diğer kurumlarında kalmakta olan yaşlılarımız öncelikle devletimize emanet fakat onlar gerek dinimiz gerekse törelerimiz gereği aslında tüm toplumun birer emaneti ve değerli büyüklerimize hep birlikte sahip çıkmalıyız ve onları yalnız bırakmamak için gerekli duyarlılığı göstermeliyiz. Böyle güzel bir programa imza atan ve gerekli duyarlılığı gösteren öğrencilerimiz olmak üzere, sıcak misafirliklerinden dolayı Sinop Huzurevi tüm çalışanları ve programın gerçekleştirilmesinde katkılarını sunan üniversite yöneticilerimize teşekkür ederim." Ayrıca,  Lojistik ve Girişimcilik Öğrenci Kulübü olarak, sosyal anlamda gençlerin kendilerini geliştirmelerine imkân verecek birçok projeyi gelecek günlerde hayata geçireceklerini söyleyerek sözlerini sonlandırdı. 

Program sırasında öğrencilerimiz Huzurevi sakinlerine çiçek takdim ederken, değerli büyüklerimize de ayrıca kendi imkanları ile çeşitli ikramlarda bulundular. 

Öğrencilerimiz, büyüklerimizle yakından ilgilenme ve sohbet etme imkânı budular. Sıcak sohbetlerle kaynaşan öğrenciler; yaşlıların tecrübeleri, anlattıkları yaşam hikâyeleri ve yaşama sevinçleri ile öğrencilerimiz üzerinde son derece etkili bir program gerçekleştirdiler. Sohbetlerin yanı sıra söylenen türkülerle yaşlılarımız neşeli dakika geçirerek güzel anılar oluşurken günün sonunda buruk bir veda ile Ayancık’a hareket etti.


Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
Kalite Yönetim Birimi
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Basında Üniversitemiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Mezunlar Koordinatörlüğü
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016