AYANCIK MESLEK YÜKSEKOKULU
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ,,
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Rektörümüz Ayancık MYO’nun Öğrencilerini Dinledi

Ayancık Meslek Yüksekokulu Ek Binasının açılış töreninin ardından Ayancık Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya gelen Rektörümüz Prof. Dr. Recep BİRCAN, öğrencilerin hem sorunlarını hem de taleplerini dinledi.

Mevcut problemlerini ve Üniversitemizden beklentilerini Rektörümüze aktaran öğrenciler özellikle; sanatsal ve sportif faaliyetleri Ayancık’ta da aktif olarak hayata geçirilmesi, fiziki imkanlar, barınma sorunları gibi konularda sorularını ilettiler.

Üniversitemizin tüm öğrencilerinin gönül rahatlığıyla, huzur içinde, değişerek ve gelişerek Üniversite hayatlarını geçirmelerini sağlamak maksadıyla yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirten Rektörümüz Prof. Dr. Recep BİRCAN öğrencilere, okulun yanı sıra yabancı dil öğrenmeleri, bilgisayar kullanımını geliştirmeleri ve sanat ya da sporla ilgilenmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.

Toplantıya katılan Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Hümmet DURAN ise 2013-2014 akademik döneminde yapmayı planladıkları çalışmalardan ve faaliyetlerden bahsetti.

Öğrencilerle sohbet havasında bir görüşme gerçekleştiren Rektörümüz Prof. Dr. Recep BİRCAN, ardından Ayancık Meslek Yüksekokulunda göreve yeni başlayan akademisyenlerle bir araya geldi. Yeni akademisyenlerle tanışan Rektörümüz, birlikte başarılı işler çıkaracaklarının inancında olduğunu da ifade etti.


Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
Kurum İç Değerlendirme Raporu
Akademik Takvim
Öğrenci Hizmetleri
Telefon Rehberi
Basında Üniversitemiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Mezun Bilgi Sistemi
Çocuk Üniversitesi
BİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016